Whatsapp
Whatsapp

Tenis Kortu Ne Kadara Mal Olur

Sentetik Çim Zeminli Tenis Kortu Yapımı ve Maliyeti Etkileyen Faktörler

Sentetik çim zemin, tenis kortunun maliyetini etkileyen faktörlerden en önemlisi kortun açık ve ya kapalımı olacağı tercihidir. İşveren kapalı tenis kortu istiyor ise uygulanacak olan çatı sistemi, metrajı, aydınlatma şekli, zeminde uygulanacak sentetik çim halı seçimi, gibi bir çok faktör maliyeti etkilemektedir. (detaylı bilgi için arayınız +90 507 641 19 23)

Akrilik Zeminli Tenis Kortu Yapımı ve Maliyeti Etkileyen Faktörler

Akrilik zemin tenis kortu yapımında açık tenis kort ve ya kapalı tenis kort olarak tercih yapılır. Kapalı tenis kortlarında akrilik zemin uygulaması popülerdir. Uygulanacak olan çatı sistemi, projektörler, işin metrajı (profesyonel-amatör), mevcut alt yapı gibi bir çok faktör maliyeti etkilemektedir. (detaylı bilgi için arayınız +90 507 641 19 23)

Tartan Zeminli Tenis Kortu Yapımı ve Maliyeti Etkileyen Faktörler

Tartan zemin tenis kortunun maliyetini etkileyen faktörlerden en önemlisi kortun açık ve ya kapalımı olacağı tercihidir. İşveren kapalı tenis kortu istiyor ise uygulanacak olan çatı sistemi, metrajı, aydınlatma şekli, zeminde uygulanacak tartan zemin tercihi gibi faktörler maliyeti etkilemektedir. (detaylı bilgi için arayınız +90 507 641 19 23)