Whatsapp
Whatsapp

Halı Saha Filesi, Halı Saha Taven ve Yan Ağları

Halı saha tavan ve yan ağları  topun oyun alanından dışarı kaçmamamsı ve oyunda uzun süre kalması için kullanılmaktadır. Halı Saha filesinin hava koşullarına (yağmur, kar ve güneşin yaydığı ultraviyole ışınlarına) dayanıklı olması gereklidir.

Halı sahalarda ilk kullanılan ağlar balık ağlarıydı, hava koşullarına karşı  fazla dayanıklı olmadığı görülen bu ağların yerini hava şartlarından etkilenmeyen doğru yerlerde, doğru kalınlıklarda ipler kullanıldığı zaman çok uzun ömürlü olan U.V. katkılı paraşüt ipleri kullanılmaya başlandı.
Green Grass bu gelişimi takip ederek kendi edindiği tecrübeyle birlikte geliştirdiği sistemlerle siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Green Grass halı saha tavan file kapama uygulamasında, ağırlığı en az, dayanıklılığı ise en iyi olan 15x15 göz aralıklı 66 numaralı paraşüt ipinden özel örülen file ile halı saha tavan filesini kullanmaktadır.

Halı sahalarda yan ağ uygulaması ise 15x15 göz aralıklı 90 numaralı paraşüt ipinden özel örülen fileyle montajını yapmaktadır.

Halı sahalarda kale arkalarında darbe dağıtıcı mahiyetinde olan tampon sistemi uygulanıp 12x12 göz aralıklı 72 numara paraşüt ipinden çift kat iple örülüp yapılan halı saha yan filelerini kullanmaktadır.

Halı Saha Tavan ve Yan Ağları

Halı Saha Tavan ve Yan Ağ Uygulamaları
Halı Saha Filesi

Halı Saha Filesi

Halı Saha Yan Ağları

Halı Saha Yan Ağları

Açık Halı Saha Tavan ve Yan Ağları

Açık Halı Saha Tavan ve Yan Ağları