Whatsapp
Whatsapp

Spor Salonu Yapım Maliyeti

Spor salonu yapım maliyeti sorusu çok sıkça firmamıza sorulan bir sorudur. Spor saha yapımı konusunda net bir fiyat verilmesi imkansızdır.  Spor salonu yapım maliyetinin verilebilmesi için aşağıdaki sorulara cevap alınması ve çeşitli etütler yapıldıktan sonra proje çıkarılması tüm bu sonuçlar ışığında teklif olarak sunulması gerekmektedir. Şimdi gelelim Spor salonu yapım maliyetini etkileyen faktörlere;

  1. Spor salonunun kurulacağı alanın iklim ve jeolojik çalışması
  2. Yukarıdaki çalışma doğrultusunda spor salonunun açık mı kapalı mı olacağının kararı
  3. Kullanılacak spor salon zemin kaplama ürününe karar vermek
  4. Kapalı spor salonu yapılacak ise spor salonunun hangi ürün ile kapatılacağı
  5. Kapalı Spor Saha çelik konstrüksiyon ve saha üstünün kapatılması
  6. Açık spor sahası için saha etrafını ne ile çevrileceği

ve daha bir çok sorunun cevaplanması gerekmektedir.  Yukarıda saydığımız spor saha maliyetini etkileyen faktörleri belirlemek ve sizlere sağlıklı, doğru cevaplar verebilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kapalı ve Açık Spor Saha Yapımı

Açık ve kapalı spor saha yapımı konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip Green Grass kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara spor saha zemin kaplaması yapmaktadır. Bunun yanı sıra yaptığı açık kapalı spor sahalara yapımından sonra her türlü desteği vermekte ve siz işverenlerine spor saha yapımı, spor saha zemin kaplaması konusunda uygun ödeme seçenekleri sunara vadeli spor saha yapımı konusunda sizlere her türlü desteği vermektedir.